30 grudnia 2011

Podwojny podbrodek

Dzis o problemie który dotyczy wielu z nas. A mowa o podwójnym podbródku. Jest on głownie problemem u osób otyłych, co nie znaczy ze nie pojawia się u osób szczupłych. Ponieważ moze powstać poprzez zwiotczenie tkanki, szybka Utratę wagi, przesadna dietę na odchudzanie czy nawet przez ciezko przebyta chorobę. Niestety skutki sa szpecące dla kobiecej urody gdyż daje wrażenie podeszłej wiekiem kobiety.
By zapobiegać jego powstaniu trzeba uwarzac na dietę by nie przytyc zbyt duzo, ale i nie gubic zbyt szybko kilogramów, gdyż skora nie nadaza i bez odpowiednich cwiczen moze zwiotczec w tym miejscu.
Gdy juz się pojawi ten problem  mozna zastosować plan przez który szybko i skutecznie usuniemy podwójny podbródek.
 • MASAŻ  robimy wszystkimi palcami obu rak, az skora się zaczerwieni. Od srodka brody, z Głowa odchylona do tylu, zaczynamy ciagnac (pocierać) dlonmi w prawo i lewo w tym samym czasie. Mozna zastosować kremy specjalistyczne do tego celu, które tylko ułatwia nam prace.
 • GIMNASTYKA Stosujemy ja dwa razy dziennie po okolo 15min. Zaczynamy od podnoszenia glowy do Góry i odchylania do tylu. Wracając od poprzedniej pozycji (do Góry) skręcamy Głowa w prawo i lewo po 3-4 razy. Puzniej otwieramy usta jak najszezej  możemy  i je zamykamy powoli. Wyciągamy język na zewnątrz i próbujemy dotknac nim nosa. Kładziemy się na luzku z Głowa i szyja w powietrzu na 3 minuty (musi byc zachowana prosta linia), a potem obracamy się na brzuch i podnosimy do Góry glowe ile tylko się da, a w tym samym czasie oddychamy. Opuszczamy glowe i bierzemy 3 oddechy. Po gimnastyce nakładamy krem i robimy masaż. Gimnastyka ta powinna potrwać przez 7-10 dni w zaleznosci od przypadku. Ale najlepsza gimnastyka jest trzymanie glowy w pozycji prostej, jak najwyżej podczas wykonywania wszystkich prac.
 • UTRATA ZBĘDNYCH KILOGRAMÓW. Nie pomorze masaż i gimnastyka jeżeli nie usunie się glownego powodu pojawienia się podwójnego podbródka. Jedzcie pomału i gryźcie dobrze, gdyż szybkie jedzenie posilkow pomaga w pojawieniu się tego problemu.
 • OKŁADY Moczymy ręczniczek do twarzy w wodzie z odrobina soli i składamy cztery razy. Wykręcamy dobrze nadmiar wody i trzymając pod broda za dwa rogi zaczynamy uderzac rytmicznie w miejsce dotknięte problemem okolo 20 razy. Następnie pocieramy napiętym ręcznikiem to samo miejsce trac w prawo i lewo
 • PODWIĄZANIE PODBRÓDKA W domu gdy nie widzi nikt mozna zalozyc uciskowa opaskę na podbródek zrobiona ze starej pończochy. Tak mozna wykonywać wszystkie prace domowe ;)

2 komentarze:

 1. Może autorak poda mi sposób na...:) tegoroczny druk pit 13
  :/. Pomocy

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie chodzi o polskie znaki, przez taką ilość błędów ortograficznych która w tym tekście wręcz poraża oczy, nie da sie tego czytać.

  OdpowiedzUsuń

Załaduj więcej...

Dziekuje wam bardzo z wszystkie komentarze!!! Sa dla mnie bardzo wazne wasze opinie dlatego czytam i staram sie odpowiadac na wszystkie.

Prosze tylko o wyrozumialosc pod wzgledem bledow, bo moj komputer nie posiada polskich znakow. Tekst poprawiam z opcja na bloggerze, ale niestety jest ona dosc uboga :/