27 lutego 2012

Nie ma to jak się oderwać od cywilizacji :)

Witam was po krótkiej przerwie. U mnie trwa karnawał wiec i brzdąc miał tydzień wolnego w szkole. hehehe fajnie maja ci hiszpani.. Wolne od szkoły bo karnawał trwa :D
Wiec z tego powody pojechaliśmy na mieszkanko na kilka dni dłużej. Nie będę wnikać teraz dlaczego nie mieszkamy na naszym mieszkaniu, ale ujawnię ze  teraz ono pełni funkcje domku letniego ;) w każdy weekend tam jesteśmy by odpocząć i się rozerwać :) Ale nie o tym chciałam pisać. Z powodu ze tylko na weekendy tam wpadamy jeszcze nie podłączyliśmy internetu ani anteny telewizyjnej.... I BARDZO SIĘ Z TEGO CIESZE!!!
Bo choć w tygodniu zawsze się coś podglądnie w telewizji i 1000 ciekawostek się znajdzie w internecie, czas na inne ciekawe rzeczy nam to pożera... A tak gdy jadę na mieszkanko i mam tylko radio wiecie ile czasu mam!!! Wycieczki po okolicy, spacery, czytanie książek, nauka hiszpańskiego ;) , tyle czasu ile chce na pielęgnację i spokój...... bo nikt nigdzie i nikogo nie goni!!! To jest coś wspaniałego i jak ładuje baterie :) Bo dziś w XXI wieku, erze komunikacji my młodzi co w ten sposób się wychowaliśmy często nie doceniamy właśnie tej wolności. Bo choć internet zbliża ludzi... jednocześnie ich od siebie oddala :) Wiec wyłączcie telewizor i komputer i ruszcie dupki by pożyć troszkę prawdziwego życia!!!!
Ja właśnie wróciłam wiec troszkę was pod nudzę nowymi postami ;P

3 komentarze:

  1. świetny blog!:D


    obserwuje, i liczę na rewanż
    http://weeronika-blog.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Thanks to follow my blog, me too. What is your language ????.

    OdpowiedzUsuń

Załaduj więcej...

Dziekuje wam bardzo z wszystkie komentarze!!! Sa dla mnie bardzo wazne wasze opinie dlatego czytam i staram sie odpowiadac na wszystkie.

Prosze tylko o wyrozumialosc pod wzgledem bledow, bo moj komputer nie posiada polskich znakow. Tekst poprawiam z opcja na bloggerze, ale niestety jest ona dosc uboga :/