7 marca 2012

Spisek zarowkowy

Po pierwsze jak widać założyłam w końcu nowa zakładkę pod tytułem EKOLOGIA bo jest to mój styl życia!!! I choć nie mam fiola na jej punkcie, na co dzień staram się żyć zgodnie z natura. Wychowałam się choć na śląsko, niedaleko domu mieliśmy laki, lasy, jeziora czy rzekę. Zylo się blisko z natura. Po tym jak się przeprowadziłam do Greckiej stolicy Aten żeby iść do lasu trzeba było jechać samochodem godzinę czasu, oczywiście były parki ale nie dość ze brudno, to i ciszy brak. A żeby znaleźć czysta plaże... 2 godziny samochodem!!! Zaczęło mi brakować kontaktu z natura jaki miałam gdy mieszkałam w Polsce i tak doceniłam nasza matkę naturę i jej dzieci!!! Zaczęło się od recyklingu, domowych naturalnych kosmetyków i środków czystości. Zaczęłam tez zdrowiej się odżywiać jak i oczyszczać i dbać o środowisko. Kiedyś sama paliłam papierosy i gopy rzucałam na ziemie... Ale po zajściu w ciąże zerwałam z tym nałogiem i jak zaczęłam chodzić na plac zabaw z synkiem i widziałam każdego rzuconego gopa na ziemie rozsadzała mnie złość i zaczęłam się zastanawiać co my właściwie robimy!!! Nasze dzieci bawią się w śmieciach!!! Cos trzeba z tym zrobić... I tak się mniej więcej zaczęło :)

A dzisiaj zadam wam małe pytanie. Nie zastanawialiście się kiedyś dlaczego wszystkie rzeczy jakie kupujecie psuja się kilka dni po końcu gwarancji? Dlaczego pierwsze telefony komórkowe (cegłówki :P ) były praktycznie nie zniszczalne, a dzisiejsze po upadku z 20cm mogą nadawać się do śmieci?
Odpowiedzi na te pytania i inne znajdziecie w tym filmie :)

3 komentarze:

  1. byłam w Atenach co prawda tylko chadzałam po tej turystycznej części :P A ja mam chyba szczęście do tel:P bo po tym co przeżywają w moich łapkach szybko powinny być zepsute:p i o dziwo działają i to długo:P ręce które leczą :P

    OdpowiedzUsuń
  2. Widzę że na tym blogu jest bardzo dużo ciekawych wątków.

    OdpowiedzUsuń

Załaduj więcej...

Dziekuje wam bardzo z wszystkie komentarze!!! Sa dla mnie bardzo wazne wasze opinie dlatego czytam i staram sie odpowiadac na wszystkie.

Prosze tylko o wyrozumialosc pod wzgledem bledow, bo moj komputer nie posiada polskich znakow. Tekst poprawiam z opcja na bloggerze, ale niestety jest ona dosc uboga :/