28 listopada 2011

Lekarstwo na raka pluc- Lucanix

Po dziesiątkach lat badan w Końcu zostały za prezentowane rewelacyjne, wstępne wyniki badan leczeń lutanixem. Nowa terapia jest czterokrotnie skuteczniejsza, nadaje się do stosowania w bardzo zaawansowanych stadiach nowotworu, oraz w przeciwieństwie do chemioterapii i radioterapii nie jest toksyczna dla zdrowych komórek!!! Badania są już w trzeciej fazie, czyli tysiące pacjentów z USA, Wielkiej Brytanii, Kanady, Indii, Holandii, Serbii, Węgrzech oraz POLSKI maga brać w nich udział. Niestety Liczba miejsc jest ograniczona i pozostali którzy się nie załapią będą musieli poczekać do momentu oficjalnej rejestracji leku przez FDA i EMEA co stanie się prawdopodobniej w połowie przyszłego roku. Więcej informacji o tej nowej szczepionce  na raka płuc znajdziecie na stronie firmy NovaRx Corporation lub na strącę poświęconej samemu lekowi Lucanix która zamieszczam poniżej. 

Ostatnio nie zaglądałam Na stronę Lucanix.com i co się okazało domena jest na sprzedaż :/  Pewnie dlatego ze zapisy na badania zostały zamknięte. Została zmieniona tez strona korporacji.
Szukałam jakiejś innej strony która dawała by szczegółowe informacje, ale nici z tego :/
W takim bać razie podaje wam stronę Koncernu NavaRx gdzie można znaleźć wyniki badan. Niestety stronka tylko po angielsku :) 
Ale myślę ze po wakacjach dotrą do nas jakieś nowe informacje i zobaczymy czy tak jak ogłaszali szczepionka ta zostanie zarejestrowana na początku trzeciego trymestru 2012 roku  jak zapowiadali.
http://www.novarx.com/ 

1 komentarz:

 1. Dr Momoh Herbal Centrum wyleczyć mnie z raka płuc małą komórkę
  mieszankami roślin kupiłem, przeszłam chemioterapię i radioterapię, bez żadnych solution.Contact żeby dostać swój własny ziołowy dla wszystkich
  raka.
  Jego email: drmomohherbalcenter@gmail.com
  Jego telefon +2347051839672.
  Dr Momoh również wyleczyć z następujących chorób,
  wirus opryszczki,
  HIV / AIDS
  Zapalenie wątroby typu B,
  Kiła, etc.

  OdpowiedzUsuń

Załaduj więcej...

Dziekuje wam bardzo z wszystkie komentarze!!! Sa dla mnie bardzo wazne wasze opinie dlatego czytam i staram sie odpowiadac na wszystkie.

Prosze tylko o wyrozumialosc pod wzgledem bledow, bo moj komputer nie posiada polskich znakow. Tekst poprawiam z opcja na bloggerze, ale niestety jest ona dosc uboga :/